1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Odwiedziny kolędowe

PDF Drukuj Email

 

Plan kolędy 2017/2018

 

Sobota 11.11.2017 r. godz. 10.00

1.  ul. Dunikowskiego od kolei do spotkania z drugą kolędą

2.  ul. Dunikowskiego od nr 26 i 27h w kierunku kolei do spotkania

3.  ul. Dunikowskiego od nr 28 i 29 w kierunku lasu

4.  ul. Dunikowskiego od lasu do spotkania z pierwszą kolędą

Niedziela 12.11.2017 r. godz. 13.30

1.   ul. Krótka, ul. Miła, ul. Żeńców od końca do nr 8 i 15

2.   ul. Imielińska od nr 53 do nr 43 oraz od nr 62 do nr 60 oraz ul. Żeńców do spotkania z pierwszą kolędą

3.  ul. Baranowicza od początku

Sobota 18.11.2017 r. godz. 10.00

1.   ul. Podmiejska od ul. Br. Alberta do spotkania z drugą kolędą

2.   ul. Podmiejska od końca

3.   ul. Dobra od końca

4.   ul. Kamienna od początku

Niedziela 19.11.2017 r. godz. 13.30

1.   ul. Sapety od początku do spotkania z drugą kolędą

2.   ul. Sapety od końca

3. ul. Apteczna od końca

Sobota 25.11.2017 r. godz. 10.00

1. ul. Kowalska, ul. Rejtana, ul. Kordiana, ul. Wróblewskiego ul. Olszewskiego

2.  ul. Imielińska od kościoła w kierunku wiaduktu do nr 64 oraz od nr 87 do nr 53 (obie strony)

3  ul. Imielińska od kościoła w kierunku Chełmu do nr 117 (obie strony)

Niedziela 26.11.2017 r. godz. 13.30

1.   ul. Drzymały od nr 2 do nr 41a i 12

2.   ul. Drzymały od nr 16 i 43 do nr 79 i 24

3.   ul. Drzymały od nr 81 i 26 do torów i ul. Wiosennej

Sobota 02.12.2017 r. godz. 10.00

1.   ul. Imielińska od nr 15 i 26 do nr 58 i 41   
2.   ul. Imielińska od nr 24 i 13 (obie strony) w kierunku mostu oraz ul. Sosnowa od początku

3.  ul. Liliowa od końca, ul. Lawendowa

4.   ul. Łąkowa od nr 20, ul. Imielińska od nr 151 w kierunku kościoła do nr 119 i od nr 154 do nr 134 (obie strony)

Niedziela 03.12.2017 r. godz. 13.30

1.   ul. Drzymały od końca od nr. 58a i 131a

2.   ul. Drzymały od torów nr 121 i 40 do nr 56 i 131

3.   ul. Satelicka od początku

4.   ul. Broszkiewicza, ul. Marka, ul. Skotnicy

Sobota 09.12.2017 r. godz. 10.00

1.   ul. Turystyczna od nr 50 i 41 w kierunku lasu

2.   ul. Turystyczna od nr 48 i 39  do 28 i 17

3.   ul. Turystyczna od nr 30 oraz ul. Modrzewiowa do ul. Imielińskiej

4.   ul. Ks. P. Skargi od początku

Niedziela 10.12.2017 r. godz. 13.30

1 .  ul. Kusocińskiego od nr 9 i 18 do początku ulicy oraz ul. Zacisze

2 .  ul. Kusocińskiego od nr 11 i 20a do końca

3.   ul. Malczewskiego od ul Imielińskiej, ul. Cicha

4.   ul. Malczewskiego od końca do spotkania z pierwszą kolędą

Sobota 16.12.2017 r. godz. 10.00

1.   ul. Poniatowskiego od lasu do nr 35 i 44

2.  ul. Poniatowskiego od nr 40 i 33 do nr 30 i 17

3.   ul. Poniatowskiego od ul. Imielińskiej do nr 28  i 15

4.   ul. Sikorskiego od końca do nr 32 i 17a

5.   ul. Sikorskiego od rynku nr 7 do nr 30 i 13

Niedziela 17.12.2017 r. godz. 13.30

1.   ul. Francuska od początku oraz ul. Dąbrowskiej od początku

2.   ul. Złocista, ul. Floriana

3.  ul. Zachęty od początku

4.  ul. Szaniawskiego od końca, ul. Szafirowa i ul. Perłowa

Środa 27.12.2016 r. godz. 10.00

1.   ul. Wyzwolenia od nr 28a i 31d do  rynku

2.   ul. Wyzwolenia od nr nr 54 i 45 do nr. 30 i 33

3.   ul. Wyzwolenia od nr nr 65a i 63a do nr 45a i 56 oraz ul. Na Sarganach i ul. ks. Rembowskiego

4.   ul. Wyzwolenia od nr 60a i 65 do lasu

5.   ul. Bursztynowa, ul. Wandy od nr 46 do zalewu

Czwartek 28.12.2016 r. godz. 10.00

1.   ul. Wandy od ul. Poniatowskiego do nr 3h i 20

2.  ul. Wandy od nr 29 i 34 do nr 5 i 22b

3.   ul. Sikorskiego od nr 1 do rynku na Jamnicach, ul. Wandy od nr 45 i 44 do nr 29a i 36, ul.  Koralowa

 

4.  ul.  Kuczyńskiego od początku

5.   ul.  Nowa od początku

Piątek 29.12.2016 godz. 10.00

1.   ul. Ks. .Ściegiennego od lasu do nr. 22 i 29

2.  ul. Ks. Ściegiennego od nr. 27 i 20 do nr. 13a i 2b i ul. Sokola

3.   ul. Ks. .Ściegiennego od rynku, ul. Wąska i ul. Słoneczna do nr. 11d i 2a

4.   ul. Satelicka, ul. Maratońska, ul. Orla, ul. Krucza, ul. Jastrzębia

5.  ul. Pośpiecha od początku

Sobota 30.12.2016 r. godz. 10.00

1.   ul. Grzybowa od początku

2.   ul. Grzybowa od końca do spotkania z pierwszą kolędą

3.   ul. Banachiewicza od nr. 11a i 22 do ul. Dunikowskiego

4.   ul. Banachiewicza od nr 11b i 26 do ul. Podmiejskiej 

Wtorek  02.01.2018 r. godz.16.00

1.  ul. Hallera od ul. Imielińskiej do spotkania z drugą kolędą

2.  ul. Hallera od nr 23b i 22a do spotkania z pierwszą kolędą

3.  ul. Hallera od nr 22b i 23c w kierunku kolei

4.  ul. Hallera od kolei do spotkania z pierwszą kolędą

Środa 03.01.2018 r. godz. 16.00

1. ul. Heweliusza od ul. Wyzwolenia

2. ul Heweliusza od ul. Turystycznej

Czwartek 04.01.2018 r. godz. 16.00

1. ul. Niemcewicza od początku

2. ul. Pokoju od końca

Piątek 05.01.2018 r. godz. 16.00

1.   ul. św. Brata Alberta od Hołdunowa do nr 89a i 90

2.   ul. św. Brata Alberta od nr 76 i 77a do nr 89 i 88

3.  ul. Bp. Adamskiego od nr 21a w kierunku kolei

4.  ul. Bp. Adamskiego od kolei do spotkania z pierwszą kolędą

Sobota 06.01.2018 r. godz. 13.30

1.   ul. Rubinowa od początku do spotkania

2.   ul. Rubinowa od końca do spotkania

3.   ul. Karolinki od początku do nr 8 i 3

4.   ul. Karolinki od lasu do nr 8a i 5a

Niedziela 07.01.2018 r. godz. 13.30

1.   ul. Bp. Adamskiego od ul. Podmiejskiej (obie strony)

2.   ul. Bp. Adamskiego od nr 47 i 50 (obie strony) w kierunku ul. Podmiejskiej do nr. 67 i 64

3.   ul. Bp. Adamskiego od nr 23 i 22 w kierunku ul. Podmiejskiej

4.   ul. Bp. Adamskiego od nr 48 (obie strony) w kierunku kolei

5.   ul. Imielińska od Chełmu w kierunku kościoła do nr 162 (obie strony)

Poniedziałk 08.01.2018 r. godz. 16.00

1. ul. Brzozy od początku

Wtorek 09.01.2018 r. godz. 16.00

1.   ul. Lipowa

Środa 10.01.2018 r. godz. 16.00

1.   ul. Akacjowa, i ul. Grabowa

Czwartek 11.01.2018 r. godz. 16.00

1.   ul. Malornego od końca

Piątek 12.01.2018 r. godz. 16.00

1. ul. Bluszczowa od końca

Sobota 13.01.2018r. godz.10.00

1.   ul. Nowozachęty,  ul. Bartnicza od początku, ul. Polna

2.   ul. Bartnicza od końca

3.   ul. Klonowa, ul. św. Brata Alberta od kolei do nr 57 i 52

4.   ul. Br. Alberta od nr 56  59 do nr 77 i 74 oraz ul. Wierzbowa

Niedziela 14.01.2018 r. godz. 13.30

1.   ul. Miarki od ul. Imielińskiej do nr 16 i 21

2.   ul. Miarki od nr 26 i 33 do nr 16d i 23a

3.   ul. Miarki od nr 28 i 35 do nr 50 i ul. Urocza

Sobota 20.01.2018 r. godz. 10.00

1.   ul. Ks. Kordeckiego od ul. św. Brata Alberta do nr 16a i 31

2.   ul. Ks. Kordeckiego od 18 i 33 do nr 43c i 34b

3.   ul. Ks. Kordeckiego ul. Grzybowej do nr 45 i 36  

Niedziela 21.01.2018 r. godz. 13.30

1.   ul. św. Brata Alberta od ul Imielińskiej  do nr 23 i 12

2.   ul. św. Brata Alberta od kolei do nr 25 i 16