Kolęda 2019/20

Sobota 09.11.2019 r godz. 10.00
1.   ul. Grzybowa od początku

  1. ul. Grzybowa od końca do spotkania z pierwszą kolędą
  2. ul. Banachiewicza od ul. Dunikowskiego do nr. 11a i 22 
    4.   ul. Banachiewicza od ul. Podmiejskiej  do nr 11b i 26

    Niedziela 10.11.2019 r. godz. 13.30
  3. ul. Kusocińskiego od początku ulicy oraz ul. Zacisze do nr 9 i 18

2 .  ul. Kusocińskiego od końca do nr 11 i 20a

  1. ul. Malczewskiego od ul Imielińskiej, ul. Cicha
  2. ul. Malczewskiego od końca do spotkania z pierwszą kolędą

 

Sobota 16.11.2019 r godz. 10.00
1.   ul. Wyzwolenia od nr 28a i 31d do rynku
2.   ul. Wyzwolenia od nr 54 i 45 do nr. 30 i 33 
3.   ul. Wyzwolenia od nr 65a i 63a do nr 45a i 56 oraz ul. Na Sarganach i ul. ks. Rembowskiego

  1. ul. Wyzwolenia od nr 60a i 65 lasu

 

Niedziela 17.11.2019 r. godz. 13.30
1.  ul. Dunikowskiego od kolei do spotkania z drugą kolędą

  1. ul. Dunikowskiego od nr 26 i 27h w kierunku kolei do spotkania
  2. ul. Dunikowskiego od nr 28 i 29 w kierunku lasu
  3. ul. Dunikowskiego od lasu do spotkania z pierwszą kolędą

 

Sobota 23.11.2019 r godz. 10.00
1    ul. Turystyczna od lasu do nr 50 i 41
2.   ul. Turystyczna od nr 32 i 19 do 48 i 39
3.   ul. Turystyczna od nr 30 i 17 oraz ul. Modrzewiowa do ul. Imielińskiej

  1. o godz. 15.00 ul. Apteczna od końca

 

Niedziela 24.11.2019 r. godz. 13.30
1.   ul. Drzymały od nr 2 do nr 41a i 12

  1. ul. Drzymały od nr 16 i 43 do nr 79 i 24
  2. ul. Drzymały od nr 81 i 26 do torów i ul. Wiosennej

 

Piątek 29.11.2019 r. godz.16.00
1.   ul. Broszkiewicza, ul. Marka, ul. Skotnicy

Sobota 30.11.2019 r godz. 10.00
1.  ul. Poniatowskiego od lasu do nr 35 i 44  

  1. ul. Poniatowskiego od nr 40 i 33 do nr 30 i 17
  2. ul. Poniatowskiego od ul. Imielińskiej do nr 28 i 15 
    4.  od godz.14.00 Baranowicza od końca

 

Niedziela 01.12.2019 r. godz. 13.30
1.   ul. Sikorskiego od końca do nr 32 i 17a

  1. ul. Sikorskiego od rynku nr 7 do nr 30 i 13

3 . ul. Sapety od początku do spotkania z drugą kolędą

  1. ul. Sapety od końca

Sobota 07.12.2019 r godz. 10.00
1.  ul. Ks. .Ściegiennego od lasu do nr. 22 i 29
2.  ul. Ks. Ściegiennego od nr. 27 i 20 do nr. 15 i 6 i ul. Sokola

  1. ul. Ks. .Ściegiennego od rynku, ul. Wąska i ul. Słoneczna do nr. 13 i 4
  2. ul. Satelicka, ul. Maratońska, ul. Orla, ul. Krucza, ul. Jastrzębia

Niedziela 08.12.2019 r. godz. 13.30
1.  ul. Hallera od ul. Imielińskiej do spotkania z drugą kolędą

  1. ul. Hallera od nr 23b i 22a do spotkania z pierwszą kolędą
  2. ul. Hallera od nr 22b i 23c w kierunku kolei
  3. ul. Hallera od kolei do spotkania z trzecią kolędą 

 

Piątek 13.12.2019 r. godz.16.00

  1. 1.  ul. Bluszczowa od początku
  2. ul. P. Skargi od początku

 

Sobota 14.12.2019 r godz. 10.00
1. ul. Nowozachęty,  ul. Bartnicza od początku, ul. Polna
2.   ul. Bartnicza od końca

  1. ul. Klonowa, ul. św. Brata Alberta od kolei do nr 57 i 52
  2. ul. Br. Alberta od nr 56 59 do nr 77 i 74 oraz ul. Wierzbowa


Niedziela 15.12.2019 r. godz. 13.30
1.   ul. Rubinowa od początku do spotkania

  1. ul. Rubinowa od końca do spotkania
  2. ul. Karolinki od nr 8 i 3 do początku
  3. ul. Karolinki od nr 8a i 5a do lasu

 

Piątek 20.12.2019 r. godz.16.00

  1. ul. Kamienna od końca

 

Sobota 21.12.2019 r godz. 10.00
1.   ul. Podmiejska od ul. Br. Alberta do spotkania z drugą kolędą

  1. ul. Podmiejska od końca
  2. ul. Dobra od końca
  3. ul. Liliowa od początku, ul. Lawendowa

 

Niedziela 22.12.2019 r. godz. 13.30
1.   ul. Drzymały od końca do nr. 58a i 131a

  1. ul. Drzymały od torów nr 121 i 40 do nr 56 i 131
  2. ul. Satelicka od końca

 

Piątek 27.12.2019 r. godz. 16.00

1   ul. św. Brata Alberta od nr 23 i 12 do ul Imielińskiej   

  1. ul. św. Brata Alberta od nr 25 i 16 do kolei
  2. 3. Krótka, ul. Miła, ul. Żeńców od końca do nr 8 i 15
  3. ul. Imielińska od nr 53 do nr 43 oraz od nr 62 do nr 60 oraz ul. Żeńców do spotkania z pierwszą kolędą

 

 

Sobota 28.12.2019 r godz. 10.00
1.  ul. Wandy od ul. Poniatowskiego do nr 3h i 20

  1. ul. Wandy od nr 29 i 34 do nr 5 i 22b
  2. ul. Sikorskiego od nr 1 do rynku na Jamnicach, ul. Wandy od nr 45 i 44 do nr 29a

      i 36, ul.  Koralowa

  1. ul. Bursztynowa, ul. Wandy od nr 46 do zalewu

 

Niedziela 29.12.2019 r. godz. 13.30
1.   ul. Bp. Adamskiego od nr 66 i 71 do nr 76 i 79

  1. ul. Bp. Adamskiego od nr 67 i 64 do 47 i 50
  2. ul. Bp. Adamskiego od 26 i 35ab do nr 23 i 22
  3. ul. Bp. Adamskiego od nr 28 i 39 do nr 48 i 45a

 

Ponedziałek.30.2019 r. godz. 10.00

  1. ul. Imielińska od nr 15 i 26 do nr 58 i 41   
    2.   ul. Imielińska od nr 24 i 13 (obie strony) w kierunku mostu oraz ul. Sosnowa od początku

3   ul. Imielińska od Chełmu w kierunku kościoła do nr 162 (obie strony) 

  1. ul. Łąkowa od nr 20, ul. Imielińska od nr 151 w kierunku kościoła do nr 119 i od nr 154 do nr 134 (obie strony)

 

Czwartek.02.01.2020 r. godz. 16.00
1.   ul. Lipowa

  1. ul. Akacjowa, i ul. Grabowa
  2. ul. Malornego od końca

 

Sobota 04.01.2020 r godz. 10.00
1.  ul. Miarki od nr 16 i 21 do ul. Imielińskiej                               
2.   ul. Miarki od nr 16d i 23a do nr 26 i 33
3.   ul. Miarki od nr 50 i ul. Urocza do nr 28 i 35
4.   ul.  Nowa od początku

Niedziela 05.01.2020 r. godz. 13.30
1.   ul. św. Brata Alberta od Hołdunowa do nr 89a i 90     

  1. ul. św. Brata Alberta od nr 76 i 77a do nr 89 i 88
  2. ul. Bp. Adamskiego od nr 21a w kierunku kolei
  3. ul. Bp. Adamskiego od kolei do spotkania z pierwszą kolędą

 

Poniedziałek 06.01.2020 r. godz. 13.30
1.   ul. Brzozy od początku

  1. ul. Niemcewicza od początku
  2. ul. Francuska od początku oraz ul. Dąbrowskiej od początku

 

Wtorek 07.01.2020 r. godz. 16.00
1.   ul. Złocista, ul. Floriana

  1. ul. Pokoju od końca

 

Środa 08.01.2020 r. godz. 16.00
1.  ul. Pośpiecha od początku

  1. ul. Pośpiecha od końca

 

Czwartek.09.01.2020 r. godz. 16.00
1. ul. Szaniawskiego od końca, ul. Szafirowa i

  1. ul. Perłowa i Szaniawskiego od początku

 

Piątek 10.01.2020 r. godz. 16.00
1    ul. Zachęty od początku

  1. 2. Zachęty od końca

 

Sobota 11.01.2020 r godz. 10.00
1.   ul. Ks. Kordeckiego od nr 16a i 31 do ul. św. Brata Alberta do

  1. ul. Ks. Kordeckiego od 18 i 33 do nr 43c i 34b
  2. ul. Ks. Kordeckiego od nr 45 i 36 do ul. Grzybowej
  3. ul. Kuczyńskiego od początku

 

Niedziela 12.01.2020 r. godz. 13.30
1. ul. Kowalska, ul. Rejtana, ul. Kordiana, ul. Wróblewskiego ul. Olszewskiego

  1. ul. Imielińska od kościoła w kierunku wiaduktu do nr 64 oraz od nr 87 do nr 55 (obie strony)
  2. ul. Imielińska od kościoła w kierunku Chełmu do nr 117 (obie strony)
  3. ul. Heweliusza od ul. Turystycznej